flag-2

towcar.info internet sitesinden aracınızın modelini ve size uygun olan karavan modelini seçerek uyumluluğunu kontrol edebilirsiniz ?
İlanda görmüş olduğunuz karavanlarda "Hemen Teslim" işaretli olanlar Sakarya Serdivan Showroomumuzda mevcuttur. Diğer işaretsiz modeller Almadan Özel siparişler gelmektedir. Stok durumlarını kontrol etmek için 850 305 0054 veya 532 6330506 nolu hattan bilgi alabilirsiniz.
Tabbert, HYMER ERİBA, Knaus, Weinsberg karavanların Yetkili servis hizmetini vermekteyiz. Servis yerimiz Sakarya Serdivan Showroom adresimizde yapılmaktadır.
2K Karavan Tabbert, Eriba, Knaus ve Weisberg karavan markalarının Türkiye Yetkili bayisidir.
Karavanların en çok kullanılan parçaları Dometic ve Thule'dir. Eltesan Mobil ile beraber bu markalarda Türkiye'nin Ana tedarikçilerinden birisiyiz.
Sipariş aşamasında tutarın %30'u kadar kapora alıp sözleşme imzalanmaktadır. Kalan tutar ise karavan teslim günü o günkü Merkez Bankasının Euro kuru'u hesaplanarak alınmaktadır.
satışımızda bulunan karavanların 10 Yıl sızdırmazlık garantisi, 2 Yıl donanımlarına garanti verilmektedir.
Anlaşma yaptığımız bankadan sizin üzerinize kredi çıkartılabilir. Kredi onay durumun Findeks durumunuza göre banka vermektedir.
Sattığımız bütün karavanlar 750kg üstü olmasından dolayı BE sınıfı ehliyet bulundurulması gerekmektedir.
Tüm karavan modellerinde vergi bulunmamaktadır. Türkiye kanunlarına göre 750kg ve üstü modellerde her yıl TÜV muayene olduğu için sadece muayene ücreti bulunmaktadır.

2K Karavan 2021 Yılı Özetimiz

37+

KARAVAN SATIŞI

734+

KARAVAN SERVİS HİZMET

41.210+

E-TİCARET SATIŞ

2880+

POYRAZLAR CAMPİNG MİSAFİRLERİMİZ