KNAUS SPORT 450 FU
Silver Selection

Birlikte romantik akşamlar veya aile ile deniz kenarında aksiyon dolu bir zaman. KNAUS SPORT sadece katma değer sağlar. Sizin için maksimumu elde etmek için geliştirme sırasında her şeye yatırım yaptık. Ve buna değdi, çünkü tüm modellerin düşük ağırlığı, ek yükle başa çıkmasına izin veriyor ve bu nedenle daha küçük çekici araçlar için de mükemmel şekilde uygun. Özetle: Tüm tatil durumları için mükemmel bir düşük fiyat alternatifi

Alt

Yaşam Alanı

Atmosferik ortam aydınlatması – Rahat akşamlar için ayrıntılı ortam aydınlatması. Geniş iç mekan, aile ile rahat bir oyun akşamı için mükemmel bir alan sunar. Parlak vurgulara sahip modern tasarım, iyi hissettiren bir atmosfer yaratır.

Fransız Yatak – Bitişik banyo alanı sayesinde French yataklı kat planları, yaşam alanını son köşeye kadar mükemmel bir şekilde kullanır.

Ferahlatılmış geniş yaşam alanı, iç mimarla tarafından mükemmel hesaplanarak en kullanışlı hale getirilmiştir.

Mutfak

3 sistemli, 90Lt Dometic soğutma alanı, 8Lt dondurma alanı ile mutfağınız için geniş alan sağlar. 

Sport 450 FU Silver Selection – keyifli mutfak konforu sağlar. 3 gözlü ocak ile rahat yemek yapılabilir ve evyenin solda ay olması ile rahat evye kullanımı sağlanabilir.

Banyo Alanı

 Fransız yataklı kat planları, döner tuvaletli kapalı bir tuvalet odası sunar. Yıkama alanı açıktır – tekstil oda ayırıcı, meraklı gözlerden koruma sağlar.

Mükemmel şekilde entegre edilmiş lavabo, uzatılmış bir raf sunar.