Hizmetlerimiz

Serdivan Mağazamızda bulunan servis bölümünde tüm karavan marka ve modellerine Onarım Montaj hizmeti, Aynı zamanda Hymer, Eriba, Knaus, Tabbert, Weinsberg karavanları yetkili servis hizmetleri verilmektedir.

Onarım/Montaj

Tüm karavan markalarında ayrım yapılmadan servis, montaj, restorasyon hizmeti verilmektedir.

Yetkili Servis

Hymer, Eriba, Tabbert, Knaus ve Weinsberg karavanların Yetkili servis hizmeti

Şirketimiz kurulduğu andan itibaren Eltesan Mobil firması ile ortaklığa girerek HYMER ERIBA, TABBERT, KNAUS, WEINSBERG karavanlarının Türkiye temsilciliğini almıştır. En uygun fiyat sunumları, Showroom mağazamızda inceleme imkanı ve bir çok modelde anında teslim hizmeti sunar.

Başlangıcında E-Ticaret sitesi olarak kurulan şirketimiz 2020 yılında 1200 metrekare hizmet binası ile Türkiye'nin en büyüğü olarak yeni yerinde hizmete başlamıştır. Kampkaravanmarket.com e-ticaret mağazamız üzerinden tüm Türkiye'ye stoklarımızdan hızlı gönderi ile kamp ve karavan aksesularının satışı yapılmaktadır.

Poyrazlar Camping yapacağı etkinlikler ile Türkiye'de kamp etkinlik sektöründe büyük buluşmalar tertip etmeyi amaç edinmiştir ” Yılların tecrübesi ile Kamp ve Karavan camiasında ivme yakalayan ekibimiz, Marmaranın incisi doğa harikası Sakarya ilimizde sizlere bir nebzede olsa nefes aldırmayı planlarının arasına koymuştur. Bu iki sektördeki oluşumlarımızı aşağıdaki sitelerimizden inceleyebilirsiniz.

POYRAZLAR
CAMPİNG

CAMPİNG
SAPANCA PARK

Alt

2K Kamp Karavan Market 2019 yılında uzun yıllardır çekme karavancılık yapan Yetim ve Dolgun aileleri ortaklığında kurulmuştur.Başlangıcında E-Ticaret sitesi olarak kurulan şirketimiz 2020 yılında 1200 metrekare hizmet binası ile Türkiye’nin en büyüğü olarak yeni yerinde hizmete başlamıştır. Şirketimiz kurulduğu andan itibaren Eltesan Mobil firması ile ortaklığa girerek HYMER ERIBATABBERTKNAUSWEINSBERG karavanlarının Türkiye temsilciliğini almıştır.

2020 yılında Avrupa karavan aksesuar pazarının en büyük firmalarından olan Frankana Freiko‘nun Türkiye yetkili tek temsilcisi olarak ürün tedarik ve satışını yapmaktadır. 
Şirketimiz temsilcisi olduğu karavan markalarının yanında sahip olduğu aksesuar markaları ve Eltesan Mobil ortaklığı ile beraber Türkiye karavan pazarının en büyük tedarikçisidir.

Bunun yanısıra katagorisel olarak;

1 -KampKaravanMarket – Sanal Mağaza

2 -2K Showroom – Hizmet binası

3 –2K Servis

4 –Poyrazlar Camping

5 -Camping Sapanca Park (Çok Yakında )

6 –Karavan Eksper

7 –Karavan Rehberim

Başlıkları altında hizmet vermektedir.

2K Kamp Karavan Market Avrupanın önde gelen markaları olan DometicThuleAl-KoCBEKampaAutotermTravellifeTrumaThetfordSolaraVictron ve Amplo markalarının yanında ayrıca Vango Camper, Neta, Bahriyeli ve B-Het markalarının bayiliklerini yaparak 3000’den fazla ürün satışı ile hizmet vermektedir.

2K Karavan 2021 Yılı Özetimiz

37+

KARAVAN SATIŞI

734+

KARAVAN SERVİS HİZMET

41.210+

E-TİCARET SATIŞ

2880+

POYRAZLAR CAMPİNG MİSAFİRLERİMİZ