2k-valuaguard-garantisi-2

2K VALUEGUARD GERİ ALIM GARANTİ ŞARTLARI

ValueGuard Geri Alım Garantisi ile bizden satın aldığınız karavanların Değeri %100 Korumamız Altında!

Yeni bir karavan sahibi olmak yaşadığımız dünyada çok akıllıca bir fikir! Doğanın içinde olmak , her gün farklı bir manzarada uyanmak , farklı insanlar tanımak ve tabi daha ucuz kullanım giderleriyle gerçek olamayacak kadar güzel geliyor kulağa. Değil mi?

Bununla birlikte, yepyeni bir deneyim ve ilk adımlar hep zordur. 2K Karavan olarak, bu yeni çağda öncü olmanız, karavan dünyasının içinde yerinizi almanız için sizi ikna etmeye kararlıyız.Çekmekaravan kullanırken içiniz rahat olsun. Eğer bir sebeple içinize sinmezse, karavan yaşamının sizin için henüz erken olduğunu düşünürseniz karavanınızı iade alacağız. Ya da daha güncel bir karavan ilginizi çekerse kolayca takas etmeniz için bugünden karavanınızın fiyatını garanti altına alıyoruz. Bu bir ilk!
Bir 2K Kamp Karavan Market girişimi olan karavaneksper.com’un tecrübesi ve verdiği güçle hazırladığımız 2K Karavan ValueGuard Geri Alım Garantisi sayesinde karavanınızın 2. el fiyatı güvencemiz altında!

Sözleşme şartları

Bizden satın aldığınız çekmekaravanın şözleşmede yazan euro satış bedelinin plaka tescil tarihinden itibaren

1 yaşını doldurmuş çekmekaravanda %15
2 yaşını doldurmuş çekmekaravanda %20
3 yaşını doldurmuş çekmekaravanda %25

bir üst modele geçiş için takas durumunda yukarıdaki oranlar ile iskontolu geri almayı taahhüd ediyoruz.

Takas yerine ikinci el satış istendiğinde oranlar
1 yaşını doldurmuş çekmekaravanda %20
2 yaşını doldurmuş çekmekaravanda %25
3 yaşını doldurmuş çekmekaravanda %30
olacaktır.
2K ValueGuard Geri Alım Garantisi, bireysel kullanıcılar için geçerli olacak ve yeni araç satış tarihinde karşılıklı imzalanan bir sözleşme sonrasında geçerlilik kazanacaktır.

Geri alım ve takas fiyatları, iade anında yapılacak Karavan Eksper hasarsız araçlar için verilmiştir. Normal kullanımla açıklanamayacak, fiyatı etkileyecek kullanıcı kaynaklı hususlar ve daha yüksek km kullanım durumuna göre normal ve fiyatı etkileyecek unsurlar ayrıca dikkate alınarak fiyat hesaplanacaktır.
Söz konusu fiyatlar alım tarihi itibarı ile 12 ‘ci ay geçerli olacak rakamlardır.
Bu hakkın kullanılması için asgari 3 ay önce bilgi verilmesini bekliyor olacağız. Bize yazılı bildirim yaptığınız andan itibaren azami 3 ay içinde aracı sizden iade alacağız.

Bu Sözleşmemiz bizden satın aldığınız karavanın yıllık düzenli servis bakımını yaptırmanız koşulu ile geçerlidir.  ValueGuard sözleşmesi sahibi karavanlar yıllık servis bakımında %15 iskonto hakkına sahiptir. 

Vergi sisteminde, yasal mevzuatlarda oluşacak öngörülemeyen değişimler ve/veya Türk Lirasının teklif sürecinde aşırı değer kazanıp/kaybetmesi durumlarında (%20 ve üzerindeki volatilite) geri alım garanti şartlarını müzakere hakkımızı saklı tuttuğumuzu hatırlatmak isteriz.

2K Karavan 2021 Yılı Özetimiz

37+

KARAVAN SATIŞI

734+

KARAVAN SERVİS HİZMET

41.210+

E-TİCARET SATIŞ

2880+

POYRAZLAR CAMPİNG MİSAFİRLERİMİZ